Aşk Bağlama Büyüsü

Büyüler temel olarak ikiye ayrılır. Kara büyü olarak adlandırılan, sadece insanları etkisine alarak zarar veren büyüler genelde pis yerlerde ve bedensiz varlıkların yardımı ile yapılır. Bu büyüleri yapanlar genelde papazlardır. Diğer büyüler ise kişiye zarar vermeyen büyülerdir. Yaptığını bilen işinin ehli bir hoca tarafından yapılması daha iyidir.

Aşk büyülerinin en etkilisi Canbar aşk büyüsüdür ve sevgilerine karşılık bulamayanların en çok yaptırdığı büyülerin başında alır. En güçlü aşk bağlama büyüsüdür. Aşk her insanın hayatında olan bir şeydir ve her insan mutlaka birilerini sever. Kimileri sevgisinin karşılığını göremez ve aşk acısı çeker. Acıları o kadar fazla olur ki bu büyüye yönelendir çoğunluktadır. Bu büyü sadece karşılıksız sevgilerde değil, eşinden ayrılmış veya giden sevgiliyi geri döndürmek için de yapılır. Canbar aşk büyüsü yaptıran kişiler başka çarelerinin olmadığını söylerler. Canbar aşk büyüsü yapacak kişi büyünün tutacağına yürekten inanmalıdır.

Canbar aşk büyüsü oldukça etkili bir büyüdür. Büyü yapılırken kişilerde “acaba”lar var ise büyü etkisini kesinlikle düşürecektir.  Bu büyüler iyi olarak nitelendirildiği için iyi niyetli büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyüyü yaptıranlar sevdiğiyle ömür boyu büyük bir aşk yaşayabilir. Alanında uzman işinin ehli bir hoca tarafından yapıldığında büyünün tutma olasılığını yüksektir. Kâğıt veya ceylan derisi üzerine yapılabilir ve büyü yaptıracak kişilerin isimleri ve anne isimleri yazılarak gerçekleştirilir. Bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin mutlaka alanında uzman bir hocadan destek alması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir