Medyumlar

Medyum ve medyumlar hakkında bir çok yerde olabildiğince sorunlar ve açıklamalarla karşılaşmışsınızdır. İşte bizde bunlardan yola çıkarak sizlere daha açık bir dille medyum ve medyumlar hakkında olduğunca dile getirmeye çalışacağız. Bu açıklamalarla eminim daha iyi anlayabileceksinizdir.

Medyumlar, ruhlar alemi ile iletişime rahatça geçebilen, hiçbir obje, suya bakarak, kitap açarak veya benzer şeylere ihtiyaç duymadan, canlılar ve cansız bedenlilerle yani cinlerle irtibata geçebilen kimselerdir medyumlar. Bu iletişime geçme bilinçli bir anda olması beklenir. Bilinçsiz şekillerde de girebilen medyumlar vardır ancak, ehli bir medyum ciddi anlamda kendini de öte alemi de yönetebilir.

Bazı yerlerde doğaüstü üstün yetenekler adı altında açıklama yapılır. Ancak medyumluk bir yetenek değildir. Ve gerçek bir medyum asla bu ilmini kötüye kullanmaması gerekmektedir.  Yine bazı yerlerde medyumları modern falcılar olarak değerlendirme yapanlar vardır. Lakin bir medyum asla falcı değildir. Kaldı ki medyumların kendileri de bu durumdan oldukça şikayetçidir. Çünkü medyumlar bu günden haber verirken, falcılar gelecek hakkında bilgi vermeye çalışırlar. Oysa hepimiz biliriz ki geleceği yalnız ve yalnız Allah bilir. Ve bu oldukça büyük günahlardan sayılmaktadır.

 

Medyumlar Adana, Medyumlar Adıyaman, Medyumlar Afyon, Medyumlar Ağrı, Medyumlar Amasya, Medyumlar Ankara, Medyumlar Antalya, Medyumlar Artvin, Medyumlar Aydın, Medyumlar Balıkesir, Medyumlar Bilecik, Medyumlar Bingöl, Medyumlar Bitlis, Medyumlar Bolu, Medyumlar Burdur, Medyumlar Bursa, Medyumlar Çanakkale, Medyumlar Çankırı, Medyumlar Çorum, Medyumlar Denizli, Medyumlar Diyarbakır, Medyumlar Edirne, Medyumlar Elazığ, Medyumlar Erzincan, Medyumlar Erzurum, Medyumlar Eskişehir, Medyumlar Gaziantep, Medyumlar Giresun, Medyumlar Gümüşhane, Medyumlar Hakkari, Medyumlar Hatay, Medyumlar Isparta, Medyumlar İçel, Medyumlar Mersin, Medyumlar İstanbul, Medyumlar İzmir, Medyumlar Kars, Medyumlar Kastamonu, Medyumlar Kayseri, Medyumlar Kırklareli, Medyumlar Kırşehir, Medyumlar Kocaeli, Medyumlar Konya, Medyumlar Kütahya, Medyumlar Malatya, Medyumlar Manisa, Medyumlar Kahramanmaraş, Medyumlar Mardin, Medyumlar Muğla, Medyumlar Muş, Medyumlar Nevşehir, Medyumlar Niğde, Medyumlar Ordu, Medyumlar Rize, Medyumlar Sakarya, Medyumlar Samsun, Medyumlar Siirt, Medyumlar Sinop, Medyumlar Sivas, Medyumlar Tekirdağ, Medyumlar Tokat, Medyumlar Trabzon, Medyumlar Tunceli, Medyumlar Şanlıurfa, Medyumlar Uşak, Medyumlar Van, Medyumlar Yozgat, Medyumlar Zonguldak, Medyumlar Aksaray, Medyumlar Bayburt, Medyumlar Karaman, Medyumlar Kırıkkale, Medyumlar Batman, Medyumlar Şırnak, Medyumlar Bartın, Medyumlar Ardahan, Medyumlar Iğdır, Medyumlar Yalova, Medyumlar Karabük, Medyumlar Kilis, Medyumlar Osmaniye, Medyumlar Düzce

Bir önceki yazımız olan Medyum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir